تبلیغات
volleyjoon - کپتان نادی.اولین برد

volleyjoon

ما طرفدار والیبال هستیم وتاهمیشه طرفدار باقی میمونیم

کپتان نادی.اولین برد

ووووووووووویییییییییییییییییییییییی

بچه ها ی خبرایی هس(فقط خدا کنه راست باشه)

اونم اینه ک کپتان نادی برگشته.تیم ملی دیگه ن؟اره پس کجا

فقط خدا کنه واقعا برگشته باشه

 

 

 

 

 

 

 

شیره کپتان نادی

 

 

 

 هوووووووورررررررررراااااااااااااااااااا

 

خنده های کپتان گلمونو داشته باش عزیزمی

 

 

 

 

 

 

 

 علیرضا نادی

 

 

 

خب بروبچ والیبالیستموند البته سعید وسیدو رحمان داوودی نبودند (کلا عمو ولاسکو هی بهمون ضدحال میزنه) به هر حال تبریک ایشالله بازیای بعدی هم ببرن خسته نباسیننننننن

 

خیب یه چندتا هم عکس هس بتهن نیگا کنیم

هوراااااااااااا


شیرنننننننن


بهههههههه اقا ارش بالاخره پیداتون شد


بههههههه اقا امیر صورتو تروتمیز کردی چی بود اون ریششششششش

گوارای وجوداینم مصاحبه ی موسوی درباره غیبت خودشو سعید


موسوی: ولاسکو ما را کنار گذاشت تا به تیم شوک بدهد/ جسم ما نه،


 روحیه مان خسته است«شنبه ولاسکو به من گفت چرا صدر در صد تمرین نمی کنی. منم به او گفتم هم زانویم درد می کند و هم فکرم درگیر است. نمی توانم صد در صد توانم را بگذارم . همان موقع گفت چرا زودتر نگفتی .حالا هم نمی خواهد تمرین کنی .این جوری شد که صبح شنبه را به ما استراحت داد.اما بعدازظهر هم شرایط تمرین خوب نبود. بچه ها خوب نبودند. او هم ناراحت شد.گفت به تو وسعید برای بازیهای انتخابی قهرمانی جهان استراحت می دهم تا فکرتان آزاد باشد.»

هرچند سرعتی زن تیم ملی جریان را به همین سادگی می داند امابعضی ها معتقدند ولاسکو کاپیتان تیم ملی و موسوی را به خاطر دلخوری کنار گذاشته.با این حال خودش می گوید:«ولاسکو نباید دلخور باشد.من همه فصل را با همه توانم کار کردم.تنها من وسعید بودیم که در بازی های تدارکاتی،رسمی و غیر رسمی فیکس بازی کردیم. مثلا فرهاد قائمی مدتی مصدوم بود.غفور و شهرام هم جا عوض می کردند.حتی عادل و آرمین تشکری هم.با این شرایط باید هم ما بیشتر از بقیه خسته باشیم.منطقی است بعداز پنج ماه اردونشینی . خستگی جسمی هم نه،که روحیه امان خسته است.»موسوی معتقد است در مجموع تیم شرایط خوبی نداشته:«ولاسکو آن قدر باهوش هست که بداند وقتی یک بازیکن مدت زیادی در اردو و بازی باشد دیگر با ذهن خسته نمی کشد.البته من که زانویم هم مصدوم است. سعید هم می گفت خسته است و به خاطر همین نمی توانست در تمرینات مثل همیشه باشد.در کل تیم شرایط خوبی نداشت.»

موسوی بدش نمی آمد به اردوی ترکیه هم نمی رفت:«در جلسه ای به ولاسکو گفتم با بازی نکردن در سه مسابقه سبک ، خستگی ما در نمی رود.حتی پیشنهاد دادم که من و سعید به ترکیه هم نرویم(نمیخواد شما از این پیشنهادها بدییی).چرا که سه بازی انتخابی فشار زیادی ندارد. من با این شرایط می توانم پنج بازی در یک روز انجام دهد. البته ولاسکو گفت برای ترکیه پاسور دوم نداریم.چرا که وادی باید با تیم ب به اندونزی برود.من می توانم همراه تیم نباشم اما سعید نه.»با این حال باز خودش رفتن به اردوی ترکیه را ترجیح می دهد:«از طرف دیگر فکر می کنم اگر همراه تیم به ترکیه نرویم،از شرایط آمادگی برای تمرین و مسابقه دور می شویم.(معلومممممه که دور میشی) بهتر است به ترکیه برویم.حالا هم صبح ها در سالن وزنه می زنم.»

نظرو تبریک فراموش نشهههههه

[ 1392/06/20 ] [ 14:55 ] [ ] [ نظرات() ]