تبلیغات
volleyjoon - چه قدر باشخصیته این لیونل مسی(عشق منه)

volleyjoon

ما طرفدار والیبال هستیم وتاهمیشه طرفدار باقی میمونیم

چه قدر باشخصیته این لیونل مسی(عشق منه)

پس از عذرخواهی گسترده کاربران ایرانی مسی هم با بزرگ منشی در این مورد پاسخ داد:« ایرانی های عزیز، نیازی به عذرخواهی نیست. من می‌دانم ایران فرهنگ غنی ای دارد و من می دانم اینهایی که تهدید کردند ایرانی های واقعی نیستند.

 

کامنت لیونل مسی در پاسخ به عذرخواهی کاربران ایرانی


من الان هم فقط سخت تمرین می كنم تا در بازی مقابل ایران، مدافعان این تیم را اذیت كنم.» این واکنش محترمانه و حرفه ای مسی در نوع خود جالب توجه و آموزنده است. با این حال نباید تهدید زیرپوستی مسی مبنی بر تمرین سفت و سخت را نادیده گرفت. گویا تیم ملی کشورمان به راحتی قربانی فحاشی و بچه بازی چند تن از هموطنان مان شده است.برنامه «نود» در شامگاه دو شنبه نیز در بخش‌هایی از برنامه‌اش به همین ماجرا پرداخت و حتی در این میان نظر یكی از اهالی فرهنگ و هنر را نیز جویا شد. برنامه نود برای لحظاتی میزبان صدای «جمشید مشایخی» بازیگر پیشكسوت سینما بود و وی مطالبی را در مذمت برخوردهای ناشایست با لیونل مسی، بازیگر تیم آرژانتین در فیس‌بوك بیان كرد.

مشایخی در تماسی تلفنی با برنامه نود، ضمن عذرخواهی از مسی و در حالی كه از این اتفاق بسیار ناراحت بود، گفت: «اصلا فكر نمی‌كنم ایرانی بی‌ادب باشد. اتفاق زشتی رخ داده است. در كشور ما ادبای زیادی وجود داشته‌اند و ما باید الگو باشیم. تیم ملی ما نماینده ایران در بین فرهنگ‌های جهان است كه می‌خواهد در جام جهانی نهال عشق و صلح را در دل همه مردم جهان بكارد.» او ادامه داد: «من از مسی كه یكی از بهترین بازیكنان جهان است، عذرخواهی می‌كنم و صورتش را می‌بوسم و می‌گویم آنكس كه به شما بی‌احترامی‌كرده ایرانی نیست. من از شما تمنا می‌كنم كه مسی را به ایران دعوت كنید تا به‌گونه‌ای این اتفاق را از دلش دربیاوریم.»
ینی چه قدر این لیونل مسی  با فرهنگ و با شعوره من واقعا چیزی برا گفتن ندار
[ 1392/09/19 ] [ 15:31 ] [ ] [ نظرات() ]