تبلیغات
volleyjoon - متین صدرو از دست داد+خبراحتمالی رفتن ولاسکووواکنش ملی پوشا

volleyjoon

ما طرفدار والیبال هستیم وتاهمیشه طرفدار باقی میمونیم

متین صدرو از دست داد+خبراحتمالی رفتن ولاسکووواکنش ملی پوشا

سلام بچه ها حالتون خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیفورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخی متین باوجود اینکه برد ولی صدر جدول رو از دست داد ولی به قول اقایان موسوی ومعروف مهم صدر نشینی نیس مهم قهرمانی تو لیگ هس
پس عیبی نداره ایشالله هرچه زودتر میاییم صدر جدولراستی بچه ها شنیدین ولاسکو میخواد بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خداکنه ازایران نره خیلی خوب داشش نتیجه میگرف اخه یهو سرو کله ی این ارژانتین از کجا پیدا شد ایششششششش

والیبالیستا ها هم به این خبر واکنش نشون دادن که ادامه مطلب هس

بفرماییدسعید معروف: ولاسکو را لازم داریم

سعید معروف، کاپیتان تیم‌ملی والیبال وجود ولاسکو را کنار تیم لازم می‌داند: «قبلاً به رفتن ولاسکو فکر نکرده بودم اما حالا معتقدم وجود او کنار تیم ما لازم است. البته ولاسکو هم آدم احساسی است. او خاطرات خوبی با ایران دارد و جدا شدن از ما برایش سخت است. شاید این مجموعه دیگر تکرار نشود اما امیدواریم بهترین اتفاق بیفتد.» او می‌خواهد جایگاه والیبال ایران پابرجا بماند: «امیدوارم حتی اگر ولاسکو می‌رود، مربی دلسوزی بیاید که این جایگاه والیبال ایران در دنیا پا برجا بماند.»

معروف با اینکه اعتقاد دارد ولاسکو کمک بزرگی به ایران کرده اما می‌گوید: «شاید ولاسکو 80 درصد کمک کرد تا والیبال ایران مسیرش را پیدا کند اما والیبال ایران نشان داده متکی به‌ فرد نیست. فکر می‌کنم اگر سرمربی تیم برود و مربی بهتری بیاید آسیبی به ما نزند.»

کاپیتان تیم‌ملی به سرمربی تیم‌ملی حق می‌دهد تیم کشورش را انتخاب کند: «اگر رؤیای او بازنشستگی با تیم‌ملی کشورش بوده، طبیعی است. چراکه تا 62 سالگی مربی تیم‌ملی کشورش نبوده، حالا هم با جایگاهی که والیبال ایران پیدا کرده می‌خواهد با انرژی و اختیارات خاص برای کشورش کار کند. اگر نرود آرزو به دل می‌ماند. از طرفی نمی‌شود آینده را پیش‌بینی کردکه با ماندن او ایران شرایط بهتری پیدا می‌کند یا نه.»

داودی: ولاسکو ما را تنها نمی‌گذارد

رحمان داودی دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال امیدوار است این خبر درست نباشد. او انگار هنوز باور ندارد که شاید سرمربی‌‌اش را نبیند: «به ‌هر‌ حال ولاسکو مربی حرفه‌ای است که به والیبال ایران و فدراسیون متعهد است. فکر می‌کردم شایعه است. با شناختی که از او دارم و دیسیپلینی که دارد فکر نمی‌کنم ایران را وسط راه تنها بگذارد. آن هم حالا که مسابقه‌های سختی در سال آینده ‌داریم. مگر اینکه مجبور شود برود آن وقت شرایط فرق می‌کند.»

به نظر او هنوز جا دارد که ولاسکو در ایران بماند: «ولاسکو مربی فوق‌‌العاده‌ای است و تمام‌نشدنی. همه دوست دارند با تیم ایران بماند. چراکه سه سال موفقیت‌های چشمگیری با او داشتیم. هنوز جا دارد که او در ایران بماند. کاش بماند تا روند موفقیت‌های تیم ادامه پیدا کند.»

داودی که از کشف‌های ولاسکو در لیگ جهانی است، می‌گوید: «من از قبل هم در اردو بودم با مصدومیت کتفم مجبور شدم جراحی کنم و دور بمانم. بعد هم دوباره دعوت شدم و جواب اعتمادش را در لیگ جهانی و بازی با ایتالیا دادم. اتفاق خوب در تیم‌ملی، اعتماد بین بازیکنان با سرمربی بود. ولاسکو خودش را ثابت کرد. به خاطر همین وقتی حرفی می‌زند همه می‌دانند که به نفع تیم است و بازیکنان هم با دل و جان کار می‌کنند.»

قائمی: از رفتن ولاسکو ناراحتم

فرهاد قائمی، دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال را ولاسکو در انتخابی المپیک رو کرد. به رغم همه انتقادها پایش ایستاد و حالا نتیجه‌‌اش را می‌بیند. او هم دوست ندارد خبر درست باشد: «دوست دارم رفتن ولاسکو درست نباشد. ما حالا به اخلاق هم آشنا شده‌ایم. ارتباط خوبی بین بازیکنان و ولاسکو وجود دارد. به همین خاطر حرف که می‌زند می‌دانیم چه می‌خواهد.»

او وقتی خبر را شنیده فکر می‌کرده شایعه است اما با دیدن خبر سایت فدراسیون خیلی رو به راه نیست: «اول فکر می‌کردم رفتن او در حد حرف باشد اما با دیدن خبر سایت فدراسیون متوجه شدم قضیه خیلی جدی است. وقتی رئیس‌جمهور آرژانتین خواسته برگردد واقعاً فکرم مشغول شده. ناراحتم.» او نمی‌داند با رفتن او چه می‌شود: «همه بچه‌ها دوست دارند ولاسکو بماند. هیچ وقت به رفتن او و آمدن مربی جدید فکر نکرده‌ام. ولاسکو خیلی زحمت‌ کشید و او به نکات ‌ریزی اشراف دارد که تأثیر زیادی روی نتیجه می‌گذارد.»

دریافت‌کننده تیم‌ملی امیدوار است دو طرف برای ماندن ولاسکو به توافق برسند: «همه چیز به تصمیم رئیس فدراسیون برمی‌گردد. تصمیم او قابل احترام است اما من دعا می‌کنم که ولاسکو بماند. می‌خواهیم سال آینده هم با او در لیگ جهانی و قهرمانی جهان شرکت کنیم.» او معتقد است ولاسکو برایش زحمت زیادی کشیده: «برای انتخابی المپیک به من اعتماد کرد و در ترکیب قرار گرفتم. او با تمرینات تاکتیکی و روانشناسی به من اعتماد به نفس داد تا فشار مسابقه‌ها را تحمل کنم.»[ 1392/11/16 ] [ 21:33 ] [ ] [ نظرات() ]