تبلیغات
volleyjoon - خوش تیپی علیرضا حقیقی

volleyjoon

ما طرفدار والیبال هستیم وتاهمیشه طرفدار باقی میمونیم

خوش تیپی علیرضا حقیقی

خوشتیپی علیرضا حقیقی

پست دختران خارجی در مورد خوشتیپی علیرضا حقیقی

خوشتیپی علیرضا حقیقی

بازی دیشب ایران و نیجریه یک برنده داشت و آن هم علیرضا حقیقی بود. علیرضا حقیقی زمانی که به عنوان دروازه بان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور پیدا کرد توجه رسانه های داخلی و خارجی را جلب کرد.

خوشتیپی علیرضا حقیقی

اما این توجه به همان زمان بازی معطوف نشد و تا الان ادامه پیدا کرد. اگر به فیسبوک و تویتر توجه کرده باشید از دیروز موجی از هشتگ های #haghighi و #iraniangoalkeeper به راه افتاده است به صورتیکه این هشتگ به عنوان ترند شناخته شد. دختران خارجی به اصطلاح عاشق مدل و تیپ و استیل علیرضا حقیقی شده اند. در توییتر هشتک ‪#‎haghighi‬ روز به روز داره بیشتر میشه. مخصوصا بین دخترای خارجی که بعضیاشون اسمشنو به حقیقی تغییر دادن.بنظر بنده هر تیمی به قدر بضاعتش باید از جام جهانی بهره ببره.

خوشتیپی علیرضا حقیقی

علاوه بر بازی منطقی که به زعم کارشناسانِ خارجی با برنامه و اصولی بوده (فردیناند: کیروش برای همه دقایق برنامه داشت)، علیرضا حقیقی، پسر شایسته پرسپولیس هم حسابی لرزه بر اندام خارجی ها انداخت و توئیت های آتشینی در وصف جذابیت ایشون روانه شد. سایت های گاردین و یاهو نیز در وصف خوشتیپی علیرضا حقیقی و بازی خوبش در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تیترها زده اند.,ووو

نماینده ی فیفا هم لباس علیرضا حقیقی رو برا موزه فیفا گرفت[ 1393/03/28 ] [ 13:44 ] [ ] [ نظرات() ]